0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Projeksionet më të reja makroekonomike të BP-së u prezantuan para institucioneve ndërkombëtare

Guvernatorja e Bankës popullore, Anita Angellovska-Bezhoska i prezantoi projeksionet më të reja makroekonomike të Bankës popullore para korit diplomatik dhe para përfaqësuesve të institucioneve ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle