0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Programet për ndërtim dhe rikonstruim të shkollave fillore dhe shkollave të mesme në mbledhje të qeverisë

- Propozim-programet për ndërtim dhe rikonstruim të shkollave fillore dhe të mesme për vitin 2022, si dhe informacioni për aktivitetet e ndërmarra sa i përket detyrimeve nga iniciativa Ballkani i Hapur, janë në rend dite të mbledhjes së sotme të 132-të të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle