0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Produkte ushqimore dhe rezerva shtetërore ka, qytetarët të mos grumbullojnë ushqime

Qeveria dje edhe njëherë apeloi, qytetarët të jenë të qetë dhe të mos frikohen - produkte ushqimore ka, rezervat e mallrave janë në nivel të kënaqshëm, ndërsa goditje çmimi nuk pritet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle