Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Produksioni Peripetia realizon edhe një projekt ndërkombëtar

Në festivalin teatror "Kuartiere del arte" në Viterbo, Itali, sot premierë do të shfaqet pjesa e parë e serisë së performanseve të shkurta në kuadër të kolazhit teatror "Amor Viçit" punuar sipas dy mikrodramave të autorëve italianë, Fabio Marson dhe Rikardo Tabilio.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle