Biznes SQBiznes.portal SQ

Prodhuesit ushëheqës të naftës presin ndikim të vogël të Omikronit ndaj kërkesës

Organizata e vendeve eksportuese të naftës (OPEK) dhe aleatët e tyre do ta rrisin prodhimin e naftës në muajin shkurt, duke paraparë vetëm ndikim të lehtë dhe afatshkurtër të variantit të ri të koronavirusit ndaj kërkesës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle