0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Prodhuesi i vaksinës Sputnik informoi se vaksina siguron mbrojtje të fuqishme edhe kundër variantit omikron

Vaksina ruse Sputnik V siguron mbrojtje të fuqishme nga simptomat seriozë dhe hospitalizimi nga varianti omikron, kumtoi sot Fondi investues rus *RDIF), duke iu referuar studimit preliminar të prodhuesit të vaksinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle