0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Prodanov: Kontroll të rreptë, por jo edhe mbyllje të qendrave bullgare dimërore për turistë nga Maqedonia e Veriut, Izraeli dhe Turqia

Kontroll të rreptë, por jo edhe mbyllje të qasjes në qendrat dimërore bullgare për turistët e Maqedonisë së Veriut, Izraelit, Turqisë dhe Serbisë deklaroi ministri i Turizmit i Bullgarisë, Hristo Prodanov gjatë pjesëmarrjes së tij në programin "Ballë përballë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle