0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Procedurë hetimore ndaj tre personave për veprën penale “grabitje”

Prokuroria Themelore Publike në Shkup ka lëshuar urdhër për kryerjen e procedurës hetimore kundër tre personave të cilët më 11 maj në grup, së bashku me një person tjetër të panjohur, hynë në një kazino në rrugën e Kaçanikut dhe tentuan të konfiskojnë para me qëllim të përvetësimit të kundërligjshëm, njofton Prokuroria Publike Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle