0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Procedura për nxjerrjen e pasaportave në Mynih është shkurtuar prej gjashtë muaj në tri javë

Stacioni bazë për nxjerrjen e dokumenteve të udhëtimit në Konsullatën e përgjithshme të Maqedonisë së Veriut në Mynih funksionon me sukses. Deri më tani kanë aplikuar 470 shtetas tanë, 380 dokumente udhëtimi janë përgatitur dhe dorëzuar në konsullatën e përgjithshme, ndërsa 252 tashmë janë marrë, njoftuan nga Ministria e Punëve të Jashtme (MPJ).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle