0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Procedura hetimore për mashtrim të kryer në Spitali Zhan Mitrev pritet të përfundojë në dy deri në tre muajt e ardhshëm

Procedura hetimore për mashtrim të kryer në spitalin Zhan Mitrev në PTH Shkup është në vazhdim e sipër dhe po mblidhen provat materiale – dëgjimi i personave të lënduar dhe të mashtruar dhe e gjitha pritet të përfundojë në dy deri në tre muajt e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle