0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Prioritete të politikës së jashtme shqiptare: Konferenca ndërqeveritare, “Ballkani i Hapur” dhe Kosova

Në programin për periudhën 2021/2025 të qeverisë shqiptare “Rama 3” në sferën e politikës së jashtme, përpjekjet do të orientohen në forcimin e perceptimit të kredibilitetit të politikës së jashtme shqiptare dhe të forcojë Kosovën në skenën ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle