0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Prindërit kërkojnë të ketë grup të punës në MASH për revizion të Konceptit për arsim fillor

Të krijohet grup pune nga prindërit në korniza të MASH që në partneritet të zgjidhen problemet e arsimit fillor, ndërsa para se gjithash ato që dalin nga Koncepti i sjellur gjatë muajit mars të vitit të kaluar, që duhet të vlerësohet. Këtë e propozon Nisma Qytetare “Libra dhe mësim duhet të ketë” përfaqësues të së cilës sot kishin takim me ministrin e linjës Jeton Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle