Magazinë SQ

Princi Hari dhe Megan Markëll investuan në fondin e investimeve “Etika”

Duka dhe dukesha e Suseksit janë futur seriozisht në botën e financave, duke u bërë partnerë në një firmë për investime të qëndrueshme në Nju-Jork.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle