Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Prezantohet Plani i parë kombëtar strategjik i Greqisë për ekstroversion – 458 aktivitete për vitin 2021

Nga Ballkani Perëndimor dhe Evropa deri në Lindjen e Mesme, SHBA, Amerika e Jugut, Azia, Afrika dhe Australia shtrihet plani i parë strategjik kombëtar i Greqisë për ekstroversion që përmban 458 aktivitete për vitin 2021, sipas sekretarit të përgjithshëm për marrëdhënie ekonomike ndërkombëtare dhe ekstroversion dhe kryetar i Enterprise Greece, Joanis Smirli, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle