0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKultura.Slajder SQLink i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQ

Prezantimi i projektit Cinderela, i mbështetur me programin evropian “Horizon 2020” (drejtpërdrejtë)

Prezantimi i projektit të përbashkët Cinderela, i mbështetur me programin evropian "Horizon 2020", në të cilin do të marrin pjesë zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Ekonomike, Koordinim dhe Resorë Ekonomikë dhe Investime Fatmir Bytyqi dhe ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle