0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Prezantimi i aktiviteteve nga fushata për integritet të institucioneve

Një sublim i aktiviteteve të realizuara në kuadër të fushatës për integritet, e cila është pjesë e projektit “Promovimi i transparencës dhe llogaridhënies së administratës publike në Republikën e Maqedonisë së Veriut”, do të prezantohet sot në onlajn konferencën për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle