0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Prezantim i Planit strategjik për vitin 2023 dhe aktivitetet programuese të Agjencisë për turizëm

Drejtori i Agjencisë për promovim dhe mbështetje të turizmit (APMT) Lupço Janevski sot do t'i prezantojë Planin strategjik për vitin 2023 dhe aktivitetet programuese të agjencisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle