0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Presim bisedime konstruktive me Qeverinë e re bullgare dhe zhbllokim të shpejtë të procesit, porositi Osmani

- Presim bisedime konstruktive me Qeverinë e re në Republikën e Bullgarisë, kthim të besimit, bisedë sa i përket çështjeve thelbësore të cilat i kemi në tavolinë dhe zhbllokim të shpejtë të procesit. Dhe kjo për ne është më e rëndësishme, është porosia të cilën sot e dërgoi ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle