Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja Osmani takoi përfaqësues të Komisionit të Venecias

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim një delegacion nga Komisioni i Venecias i përbërë nga raportuesja Graine MkMorou, zëvendës sekretari  Shnuc Dur, si dhe shefi i Zyrës së Këshillit të Evropës në Kosovë, Frank Pouer.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle