Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja Osmani priti në takim kryetaren e BERZH, Odile Renaud Baso

Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani priti sot në takim një delegacion të lartë të Bankës Evropiane për Ndërtim dhe Zhvillim (BERZH) të udhëhequr nga kryetarja e BERZH Odile Renaud Baso.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle