0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja Osmani nesër shpallë ditë zie shtetërore për viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, në mbështetje të legjislacionit në fuqi, ka marrë vendim që të mërkurën, më 24 nëntor 2021, të shpallet ditë zie shtetërore në shenjë solidarizimi dhe nderimi të qytetarëve të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle