Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani për vizitë në Maltë

- Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në vazhdën e takimeve gjatë vizitës zyrtare në Maltë, është pritur nga kryetari i Parlamentit, Angelo Farrugia dhe nga Ministri i Punëve të Jashtme, Evarist Bartolo.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle