Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani takoi nënsekretaren e përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, Rozmari DiKarlo

- Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani gjatë vizitës në Nju-Jork, në selinë e OKB-së, ka takuar nënsekretaren e përgjithshme të Kombeve të Bashkuara për Çështjet Politike dhe Ndërtim të Paqes, Rozmari DiKarllo.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle