Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani priti drejtoreshën për Ballkanin Perëndimor në Qeverinë britanike, Medlin Knoks dhe ambasadorin britanik në Kosovë, Nikolas Abot

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot drejtoreshën në ardhje për Ballkanin Perëndimor në Qeverinë britanike Medlin Koks dhe ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nikolas Abot, me të cilët ka diskutuar zhvillimet e fundit politike dhe të sigurisë në vend, rajon dhe kontinentin evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle