Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidentja e Kosovës do të marrë pjesë në Forumin për paqe dhe kulturë në Maltë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka nisur një vizitë pune në Maltë me ftesë të presidentit të Maltës, Xhorxh Vella, nën patronazhin e të cilit më 3 dhe 4 mars do të mbahet Forumi për Paqe dhe Kulturë, njofton korrespodenti i MIA-s në Prishtinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle