Evropë SQEvropë.Portal SQ

Presidenti ukrainas Zelenski bën thirrje për armëpushim

Presidenti i Ukrainës, Volodimir Zelenski sot ka bërë thirrje për armëpushim të menjëhershëm në pjesën lindore të vendit, ku ditët e fundit janë intensifikuar përleshjet mes forcave proruse dhe atyre ukrainase.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle