Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Presidenti slloven Borut Pahor sot në Kosovë

 Presidenti i Sllovenisë Borut Pahor do të qëndrojë sot në Kosovë, ku do të takohet me presidenten e shtetit Vjosa Osmani dhe me kryeministrin Albin Kurti, njofton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle