Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Presidenti shqiptar kërkoi zbardhje të plotë në rastin në uzinën për armë në Gramsh

Presidenti shqiptar, i cili është edhe komandant suprem i forcave të armatosura, Bajram Begaj, ka reaguar pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme në uzinën e armëve në Gramsh, ku u lënduan dy ushtarë shqiptarë nga ana e dy rusëve dhe një shtetasi ukrainas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle