Ballkan SQBallkan.portal SQ

Presidenti shqiptar kërkoi hetim urgjent për skandalin me të dhënat personale të publikuara dhe pagat e qytetarëve

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar sot pas lajmeve të publikuar në media, ku pretendohet dalja e listës me të dhënat personale të 637.138 qytetarëve shqiptarë të punësuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle