0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Presidenti Pendarovski u takua me këshilltarët ekonomik në Varshavë, Ankara, Abu Dabi dhe Munih

Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi takim me Ilija Psaltirov, Suzana Tuneva, Bekri Ajdini dhe Abdilmexhid Saiti, këshilltarë ekonomik në ambasadat e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Varshavë, Ankara dhe Abu Dabi dhe konsullatën në Munih.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle