0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Presidenti Pendarovski priti përfaqësues të Shoqatës së mjekëve të Maqedonisë së Veriut

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sot i priti përfaqësuesit e Shoqatës së Mjekëve të Maqedonisë së Veriut (SHMMV) të cilët e informuan për projektet gjegjëse dhe aktivitetet e planifikuara në drejtim të përmirësimit të cilësisë së shërbimeve shëndetësore, përmes zhvillimit të mjekësisë së vendet dhe shkencave të ngjashme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle