Foto SQFotoservis SQ

Presidenti Pendarovski për vizitë zyrtare në Kosovë dhe takim me presidenten Osmani

Presidenti Pendarovski për vizitë zyrtare në Kosovë dhe takim me presidenten Osmani

Butoni Kthehu në krye
Mbylle