0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Presidenti Pendarovski për vizitë pune në Mbretërinë e Suedisë

Presidenti Stevo Pendarovski që sot do të qëndrojë për vizitë pune në Mbretërinë e Suedisë pas pjesëmarrjes në Forumin ndërkombëtar në kujtim të Holokaustit dhe luftës kundër antisemitizmit "REMEMBER - REACT" (Mbaje mend - Reago).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle