0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Presidenti Pendarovski në dialogun diplomatik të lidershipit për Ballkanin Perëndimor në Davos

Presidenti Stevo Pendarovski në kuadër të Forumit Ekonomik Botëror në Davos sot mori pjesë në seancën e lidershipit "Dialogu diplomatik për Ballkanin Perëndimor", ku u diskutua për aspektet politike dhe ekonomike në vendet e  Ballkanit Perëndimor përmes prizmit të kontekstit të ri gjeopolitik në Evropë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle