0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo SQ

Presidenti Pendarovski me medalje “8 Shtatori” do t’i dekorojë kryetarin e parë të Kuvendit Andovin dhe deputetët nga mandati i vitit 1990 deri 1994 (drejtpërdrejtë)

Presidenti Stevo Pendarovski me medaljen "8 Shtatori do t'i dekorojë  Stojan Andovin, kryetar i parë i Kuvendit të parë shumëpartiak, si  dhe deputetët  e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë të mandatit të vitit 1990 deri 1994.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle