0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Presidenti Pendarovski me bashkëshorten morën pjesë në koncertin e muzikantëve të rinj nga Qendra shkollore e baletit “Ilija Nikollovski – Luj”

Në suaza të shënimit të Jubileut - 30 vjet shtet i pavarur maqedonas, mbrëmë presidenti Stevo Pendarovski  me bashkëshorten Elizabeta Gjorgievska morën pjesë  në koncertin e quajtur "Përjetësia muzikore" në të cilën morën pjesë muzikantë të rinj nga Qendra shkollore muzikore dhe e baletit "Ilija Nikollovski-Luj" nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle