Foto SQFotoservis SQ

Presidenti Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të sapoemëruar Metju Loson

Presidenti Stevo Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të sapoemëruar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore, Metju Loson

Butoni Kthehu në krye
Mbylle