0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Presidenti Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të rinj në Meksikë dhe Malajzi

esidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sot i pranoj letrat kredenciale të ambasadorëve të rinj të Shteteve të Bashkuara të Meksikës dhe të Malajzisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle