0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Presidenti Pendarovski arrin për vizitë zyrtare në Kosovë

Shefi i shtetit Stevo Pendarovski këtë mëngjes arriti për vizitë zyrtare në Prishtinë, ku u pritë me nderimet më të larta shtetërore dhe ushtarake nga presidentja e Kosovës Vjosa Osmani – Sadriu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle