Botë SQBotë.Portal SQ

Presidenti i Tunizisë shkarkoi 57 gjykatës për shkak të korrupsionit

Presidenti i Tunizisë Kais Said shkarkoi 57 gjykatës, duke i akuzuar për kushtimisht “korrupsion dhe mbrojtje të terroristëve”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle