Botë SQBotë.Portal SQ

Presidenti i Izraelit e mori dozën e tretë të vaksinës kundër Kovid-19

Presidenti i Izraelit, Jicak Hercog dhe bashkëshortja e tij Mihal sot ndër të parët e morën dozën e tretë të vaksinës kundër Kovid -19, pasi mbrëmë u paralajmërua se shteti hebre i pari do t’i imunizojë personat mbi moshën 60 vjeçare me dozën e tretë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle