Botë SQBotë.Portal SQ

Presidenti i Indonezisë urdhëroi dëmshpërblim për familjet e 125 viktimave në rrëmujën dhe përleshjet në stadium

Presidenti i Indonezisë, Xhoko Vidodo ka urdhëruar dëmshpërblim për familjet e 125 viktimave në përleshjet dhe rrëmujën në stadium gjatë fundjavës, informoi sot ministri i Sigurisë Mahfud MD.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle