Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Presidenti i Indonezisë dhe kryesuesi me G-20 në mision paqesor në Ukrainë dhe Rusi

Presidenti indonezian, Joko Vidodo sot ka filluar vizitë në Ukrainë me qëllim për të inkurajuar fillimin e bisedimeve paqesore mes Rusisë dhe Ukrainës dhe të gjejë mënyrë për të liruar drithërat për eksport në tregun botëror.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle