0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Pres i zëdhënësve qeveritarë Arsovski dhe Hoxha dhe drejtori i ESHS, Simovski (drejtpërdrejt)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle