0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prenxhov: Kërkojmë debat emergjent publik për ngjarjet aktuale ekonomike në vend

Grupi i deputetëve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicioni “Rimëkëmbje të Maqedonisë” kërkon afat më të shpejtë në Kuvend për të caktuar debat publik për ngjarjet aktuale ekonomike dhe për atë se si të tejkalohet kriza me çmimet e energjensave që ndikojnë në likuiditetin e kompanive, ndërsa me këtë edhe të çmimeve të produkteve që i shesin.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle