0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQLajme nga komunat SQ

Premierë e filmit të shkurtë “Brejk Fri” në Gostivar

- Me premierën e filmit të shkurtë „Brejk Fri“ (çlirimi) në qendrën e kulturës "ASNOM" në Gostivar, ishte rrumbullakuar projekti qëllimi i të cilit është përballja me ankthin social dhe bulizmin te të rinjtë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle