Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Premierë e baletit “Zonja nga Avinjoni” në OBK

Në Operën dhe Baletin Kombëtar sonte do të shfaqet premiera e baletit "Zonja nga Avinjoni" - balet në foto.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle