Kulturë SQKulturë.Portal SQ

Premiera e filmit të 25-të për Xhejms Bondin “Nuk ka kohë për të vdekur”

Ambasada britanike në Shkup i ftoi miqtë e industrisë filmike, veprimtarisë kulturore dhe sektorit të biznesit nga Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut në premierën e 25-të të filmit për Xhejms Bondin "Nuk ka kohë për të vdekur" (NoTimeToDie), kumtuan nga Ambasada britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle