0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

Prej të mërkurën qeset biodegraduese do të kushtojnë 15 denarë

Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor rikujton publikun se nga data 1 dhjetor e vitit 2021 (e mërkurë) hyn në fuqi obligimi për pagesën e qeseve për bartjen e mallrave nga Ligji i ri për paketimin dhe mbeturinat e paketimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle