0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prej të martën valë e re e lagësht me reshje shiu dhe bore

Moti nesër do të jetë me vranësira të ndryshueshme me borë të herëpashershme të dobët, ndërsa të dielën dhe të hënën do të ketë stabilizim të përkohshëm të motit që do të zgjasë deri të martën kur pritet të shfaqet valë e re e lagësht me reshje shiu dhe bore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle